تبلیغات
*میثاق معمارزاده* - عكس های جدید میثاق
*میثاق معمارزاده*

میثاق دست طلایی

سلاممممممممممممم

چه طوریدددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب امروز خبر از میثاق نیست فقط عكس هاش در فولاد رو می ذارم از پرسپولیس هم یه خبر كوتاه و یه خبر هم در مورد فولاد وفسقل آذین

عكس های جدید میثاق در اردوی فولاد در تهران:

خبر هایی از پرسپولیس:

مهدی انوری در پاسخ به این سوال كه با پایان فصل نقل و انتقالات آیا پژمان نوری می‌تواند از ملوان جدا شود و به پرسپولیس برود گفت: فصل نقل و انتقالات برای بازیكنان به اتمام رسیده و در این زمان فقط مربیان می‌توانند قراردادشان را ثبت كنند. با این حال اگر سازمان لیگ موافقت كند یك تیم می‌تواند بازیكن بگیرد. البته بعید می‌دانم سازمان لیگ چنین كاری كند مگر اینكه شرایط یك تیم را در نظر بگیرد.


لباس پرسپولیسی ها در لیگ دهم:

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس ، در نظرسنجی که به مدت یک ماه در تعطیلات پیش فصل لیگ دهم از سوی پایگاه مرجع خبری باشگاه پرسپولیس انجام شد ، کاربران به این سوال پاسخ دادند که " انتخاب شما برای رنگ لباس دوم پرسپولیس چیست؟"

در پاسخ 2651 نفر و معادل 42 درصد رنگ مشکی ، 1612 نفر و معادل 25/7 درصد طلایی ، و تنها 17 درصد رنگ سفید را انتخاب کرده و نقره ای و سرمه ای انتخاب های بعدی را به خود اختصاص دادند .

لباس های اول تیم پرسپولیس برای لیگ دهم طراحی شده و قرار است این تیم با پیراهن های قرمز و شورت ورزشی مشکی به میدان برود.

از تاریخ 30 خرداد تا 26 تیر ماه ، 6280 نفر در این نظرسنجی شرکت کردند . اکنون با انجام این نظرسنجی می توان رسما رنگ مشکی را برای لباس دوم این تیم هم برگزید . یک جامعه آماری شش هزار نفره از هواداران پرسپولیس که به صورت روزانه خبرهای این تیم را از طریق پایگاه های اینترنتی پیگیری می کنند می تواند نمونه آماری مناسبی برای هواداران میلیونی پرسپولیس باشد .


دعوای دایی با كفاشیان و تاج همچنان ادامه دارد:

دایی هم همچنان با كفاشیان و تاج و.... دعوا داره یكی اون میگه این یكی جوبا می ده حالا یه كمی كفاشیان و تاج عقب رفتن و میگن با دایی صحبت می كنیم و مشكلات رو حل می كنیم دایی هم گفته من از حق خودم نمی گذرم (میگم این دایی هم تا امد پرسپولیس تازه یاد طلباش افتادالكی داره برای خودش و تیم حاشیه درست می كنه.دایی دست از این كاراش برداره نصف حاشیه ها تمام میشه اگه لایی خور هم بره كاملا تمام میشه)(فقط خدا كنه دایی سر عقل بیاد و تیم رو با این كاراش داغون نكنه)

فولاد خوزستان-فسقل آذین:

سوابق دیدارهای استیل آذین با فولاد

این دو تیم تنها دو بار در مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور به مصاف هم رفته اند.
 
در دیدار رفت دو تیم در فصل گذشته و در اهواز ، استیل آذینی ها با هدایت حمید استیلی و با گل رضا نوروزی ، به برتری 0-1 رسیدند.

اما در دیدار برگشت دو تیم در تهران ، نوبت به فولاد رسید تا با ارایه یک بازی برتر و زیبا ، پیروزی 2-3 را از آن خود کند.

بختیار رحمانی ، سعید رمضانی و غلامرضا رضایی برای فولاد و مهدی محمدی و رضا نوروزی برای استیل آذین در آن دیدار گلزنی کردند.

نکته جالب در اینجا ، گلزنی رضا نوروزی مهاجم خوزستانی فصل گذشته استیل آذین و مهاجم فعلی تیم فولاد خوزستان در هر دو دیدار رفت و برگشت فصل گذشته است.

غایبان احتمالی در دیدار با فولاد

علی کریمی در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در اتریش دچار مصدومیت از ناحیه ساق پا شد و احتمالا" به بازی با فولاد خوزستان نمی رسد.

مهرزاد معدنچی نیز در جریان یکی از دیدارهای دوستانه تیم ملی مصدوم شد و به احتمال فراوان ، قادر به همراهی تیم خود در برابر فولاد خوزستان نخواهد بود.

ظاهرا" تنی چند از بازیکنان دیگر استیل آذین هم با مصدومیت های جزیی مواجه هستند که آماده شدن یا نشدن آنها برای دیدار با فولاد ، در هاله ای از ابهام قرار دارد.


فهرست بازیکنان استیل آذین

حمید نشاط جو ، سوشا مكانی ، مهدی محمدی ، كاظم برجلو ، حسن اشجاری ، علی عشوری زاد ، مهدی مهدوی كیا ، محمد اسماعیل‌ نظر ، حسین كعبی ، حسین كاظمی ، فریدون زندی ، میلاد زنیدپور ، امیرحسین شاپور زاده ، محمدعلی كریمی ، مهرزاد معدنچی ، محمد غلامی ، سیاوش اكبرپور ، امجد راضی ، محسن خلیلی ، محمد برجلو ، هادی ایمانی ، رضا رحمتی ، حامد خسروی ، بابك لطیفی


فهرست بازیکنان فولاد خوزستان
میثاق معمارزاده ، خالد شحیطاوی  ، علیرضا سلیمی ، جلال کاملی مفرد  ، ایوب والی  ، علی حمودی  ، امید خورج  ، جابا مجیری  ، کریم شاوردی  ، میثم خسروی ، رضا معقولی  ، سعید رمضانی  ، سیامک سرلک  ، مهدی چمن آرا  ، آندره رینالدو دو سوزا  ، مهرداد جماعتی ، رضا نوروزی  ، آرش افشین  ، بختیار رحمانی  ، کاوه رضایی ، روح الله بیگدلی  ، مهدی مومنی

خوب فعلا همین تا خبر های جدید رو پیدا كنم براتون اپ می كنم

امیدوارم پرسپولیس امسال موفق بشه _ میثاق بتونه خودش رو نشون بده و فصل بعد دوباره به تیمش برگرده  _ فولاد هم موفق بشه و با درخشش میثاق و بقیه بازیكن ها (بیشتر میثاق)بتونه جزء 3 تیم بالای جدول باشه

بای تا های[ شنبه 2 مرداد 1389 ] [ 09:31 ق.ظ ] [ بهار موسوی ] نظر سرخ      قالب ساز آنلاین